West Coast Trail - 70 km podél pobřeží Vancouver Island, Kanada

Kdo jsem

Jsem skoro dva metry vysoký pozitivně uvažující designér, který si svoji práci užívá. Když netvořím snažím se trávím čas na cestách. Studoval jsem na SUPŠ obor Nábytek a interiér a poté čtyři roky architekturu na VŠUP. Studium těchto oborů mě naučilo konstruktivnímu myšlení, uvádět nápady do reálného světa, citu pro materiál a proporce, historii umění a mnohému dalšímu. Všechny tyto zkušenosti bohatě využívám v každodenní práci grafického designéra.

Mezi moje koníčky patří: lehokolo, běhání, snowboard, běžky a fotografování. Miluju hudbu a pravidelně sestavuji výroční kompilace viz odkaz v patičce webu.

Jak tvořím

Jednoduché a elegantní řešení založené na jasném sdělení je hlavním mottem mé práce. Inspiruji se kontextem ve kterém se design odehrává a samotnou podstatou sdělení. V procesu tvorby používám experiment a srovnávací metody. Heslo „Méně je více” je dalším pravidlem, které se snažím respektovat.

 

Co tvořím

Hlavním zaměřením mojí práce je vizuální komunikace obecně. Grafický design, ilustrace, fotografie, animace, video, 3D modelování a následná postprodukce jsou hlavními nástroji v procesu tvorby. Během let praxe jsem také získal mnoho zkušeností s online produkcí a marketingovými kampaněmi.

Expedice Jizera od Pramene 2015 na lehokole
Výstup na Mount Alderson, Rocky Mountains